Zdeněk Haník píše blok, na kterém najdete opravdu velkou řádku zajímavých informací, které vymohly být přínosem pro vaši praxi. Pana Haníka najdete na blogu, ale i facebooku.

www.haniksport.cz


Toto je Salzburg – zajímavý seriál, ve kterém jeden z nejprogresivnějších a nejmodernějších fotbalových klubů RedBull Salzburk nechává nahlédnout pod pokličku.

www.redbull.com


Skutečně inspirativní web, na kterém najdete rozhovory a články na různá témata z různých oblastní. Myslím, že si každý najde to své.

www.flowee.cz


Web pro všechny rodiče, trenéry, vychovatele. Zkrátka pro každého, kdo působí jakkoli výchovně na dítě. Spousta cenných rad a informací směrem k tomu, jak vést dítě, jak mu pomáhat najít jeho cestu v životě.

www.nevychova.cz


Opět další zdroj pro rozhovory z různých sfér. Od politiky, přes vědu, publicistiku až ke sportovcům a pedagogům.

www.reflex.cz


Velmi podobný odkaz jako ten na reflex je také DVTV. Kvanta zajímavých osobností z různých sfér s různými zkušenostmi a zážitky, které vedou v profesionálně vedených rozhovorech.

www.video.aktualne.cz


Bez frází – otevřené rozhovory se sportovci. O jejich zážitcích, o životě o kariéře.. co jim přinesla nebo vzala. Rozhovory skutečně bez frází.

www.bezfrazi.cz


Jakub Klaus – Výborný kondiční trenér, který své metody a postupy podkládá vědeckými výzkumy. Autor několika knih, člověk, od kterého moc rád čerpám inspiraci.

www.lovethegrind.cz


Klára Vomáčková – člověk, který dokáže opravdu zajímavou formou propojit fyzio sekci a fitness. Vřele doporučuji Kláry blog, ale také webináře, které dělá často například pro Fitenss institut.

www.fitandtasty.cz


Často se bavíme o tom, jak zvyšovat výkon sportovců, jak tohle a tamto, ale zapomínáme na ty elementární věci. Radek Mlýnek je velký profík z oblastní zdravého životního stylu. Jeho holistický přístup je velkou inspirací.

www.radekmylenke.com


Super bombarďáci jsou kluci z 3D Fitness academy. Dělají spoustu webinářů, seminářů, kurzů, ale i zdarma na jejich YouTube najdete řadu videí, ze kterých můžete čerpat.

www.3dfa.cz


Zajímavé semináře a webináře na různá témata s mnoha odborníky najdete na Inspire Academy. Pokud máte zájem se sebevzdělávat, tak tohle je perfektní možnost.

Inspire Academy