Na amatérské úrovni napříč všemi sporty je nejvíce trenérů rekrutovaných z rodičů. Možná si často kladete otázku, jak k této roli přistoupit. Na workshopu vám Antonín Barák - zkušený a úspěšný táta, pedagog a trenér nesdílí své zkušenosti.

Workshop máme úspěšně za sebou. V úterý 16. 3. 2021 jsme se všichni společně přihlásili na ZOOM a diskutovali nad tématem Táta – trenér – učitel. Své zkušenosti naprosto poutavým způsobem přinášel velký odborník, ale hlavně skvělý člověk, Tonda Barák. Milé překvapení byla účast i Tondy Baráka mladšího. Dostávali jsme tak pohledy nejen táty trenéra, ale především syna, kterého většinu kariéry táta trénoval.

Bylo naprosto skvělé sledovat, jak krásný vztah oba Tondové mají!! Zcela nepochybně Tonda st. vytvářel po celý život svým synům takové prostředí, ve kterém měli příležitost růst nejen jako fotbalisté, ale hlavně jako osobnosti. Na workshopu několikrát zaznělo “Tyto hodnoty mi předal táta” apod.. myslím, že workshop byl úžasnou ukázkou toho, jak krásně může fungovat spojení táta-trenér. Vše je pouze o citu! Tímto děkuji oběma Tondům za inspirativní sdílení jejich cesty!

Zdroj fotografie – www.sport.cz

Vybrané vstupné bylo darováno do nadačního fondu FOTBAL POMÁHÁ – Pokud chcete podpořit nadační fond neváhejte www.fotbalpomaha.cz

Díky Vám, kteří jste se zúčastnili semináře, se nám podařilo vybrat peníze, které jsem odeslal na transparentní účet nadačního fondu Fotbal pomáhá. Věřím, že náš společný příspěvek 13 200 Kč pomůže tam, kde je to potřeba!