V současné době se v mém životě děje hodně změn.. chystám svatbu, stěhuji se, ale také měním pozici.. ale připravuji další články a videa.. prosím o trpělivost.

Blíží se konec sezóny, což mi říká, že už zbývá jen pár dní mého působení v realizačním týmu RFA Pardubice a FK Pardubice. Poté se mé kroky budou ubírat směrem FAČR a začnu se zabydlovat na nové pozici lektora.

Za jeden krásný rok v RFA Pardubice a FK Pardubice jsem poznal kupu výborných fotbalistů, kteří skutečně milují, to co dělají a věnují tomu každou chvíli svého života!! Měl jsem také obrovské štěstí poznat skvělé trenéry, kteří mě inspirovali a naučili mnoho nových věcí.. v neposlední řadě jsem navázal skutečně pevná přátelství, která věřím, že budu přetrvávat ať jsem na jakémkoli místě.

Měl jsem možnost zlepšit se jako trenér, ale hlavně pomalu začít dospívat jako člověk.. děkuji všem hráčům, kolegům, ale i šéfům za spolupráci, ale také trpělivost, kterou semnou měli, protože sám moc dobře vím, že občas je těžké semnou vyjít.

Kdo jste dočetl až sem, tak ještě pár slov proč tato změna.. Byť jsem byl v Pardubicích spokojený a práce trenéra v RFA i FK mě neuvěřitelně naplňovala, tak jsem dostal možnost podílet se na vzdělávání trenérů, inspirovat lidi kolem fotbalu, kteří budou vychovávat stovky nadšených a šťastných fotbalistů a fotbalistek.. tato možnost se mi stala tak velkou výzvou, že jsem se rozhodl ji příjmout! Na novou cestu se vydávám s naprosto čistým cílem být prospěšný českému fotbalu, inspirovat své nové, ale i stávající kolegy a užívat si každou vteřinu při tomto poslání.
Děkuji všem za možnost žít si svůj dětský sen.